• ۰۵ دی ۱۳۹۵

  تقویت هیئت مدیره، راه اندازی نظام پیشنهادات و عمل در استانداردهای فنی و علمی، مهمترین برنامه های مدیریت جدید است

  سرپرست جدید پژوهشگاه فن ­آوری­ های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی:

  تقویت هیئت مدیره، راه ­اندازی نظام پیشنهادات و عمل در استانداردهای فنی و علمی، مهمترین برنامه های مدیریت جدید است

  دکتر سید علی آذین سرپرست جدید پژوهشگاه فن ­آوری­ های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی و رئیس جدید مرکز درمان فوق تخصصی ناباروری و سقط مکرر ابن­ سینا، مهمترین برنامه های خود را در مجموعه ­ی ابن­ سینا تقویت هیئت مدیره، راه­ اندازی نظام پیشنهادات و عمل در استانداردهای فنی و علمی عنوان کرد و افزود: اصولاً برای تصمیم­ گیری و تغییرات در سیستم باید بر مبنای خرد جمعی عمل شود. اگر اعمال ما پشتوانه ­و مستندات علمی داشته باشد، دوباره کاری­ ها و اتلاف سرمایه ­ها به حداقل خواهد رسید.

  وی در آئین معارفه خود افزود: همچنین در کنار هیئت مدیره قوی، باید نظام پیشنهادات خوب راه ­اندازی کنیم. تمام مرکز باید مثل یک سیستم عمل کنند. به این ترتیب یک تغییر ساده مطلوب می­تواند به تغییرات بزرگ منجر شود.

  وی بر لزوم رعایت استانداردهای علمی و فنی هم تأکید و اضافه کرد: ما باید خود را موظف کنیم در کنار رعایت استانداردهای فنی و علمی، استانداردهای اخلاقی را هم رعایت کنیم. در یک سیستم درمانی باید جزئیات گردش کار و روابط انسانی معلوم باشد و روند کارها تعریف شده باشد و نهایتا اگر تغییراتی صورت می پذیرد همه به آن تغییرات متعهد باشند و در این میان به بیماران آسیبی نرسد.

  دکتر سید علی آذین در ضمن از زحمات چندین ساله­ ی دکتر آخوندی ریاست قبلی پژوهشگاه تقدیر کرد و گفت: همه­ ی ما واقعاً و از صمیم قلب قدردان محبت و اعتماد ایشان هستیم.

  وی با اشاره به اینکه ممکن است در سال های گذشته تعارضات و اختلافاتی بین همکاران در محیط کار ایجاد شده باشد گفت: بهتر است به جای اینکه دلخوری­ ها، ناراحتی­ ها و تعارضات را به صورت کوله ­باری همراه خود حمل کنیم آن ها را به کناری بگذاریم و با یکدیگر در فضایی صمیمی­ تر و به دور از کدورت ­ها کار کنیم.

  سرپرست جدید پژوهشگاه فن آوری­ های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی و رئیس جدید مرکز درمان فوق تخصصی ناباروری و سقط مکرر ابن ­سینا گفت: قدردان چنین فرصتی است و ابراز خرسندی کرد که برای خدمت ­رسانی در کنار و همراه تیم تخصصی، همکاران مجموعه ­ی ابن­ سینا و زوج ­هایی است که به این مرکز مراجعه می­ کنند.

  دکتر بهزاد قربانی، مدیر مرکز درمان ابن سینا نیز در این مراسم بر لزوم ایجاد آرامش سیستم در جهت ارتقاء اهداف مجموعه و رفع نیازهای بیماران تأکید کرد و گفت: امیداریم با روحیه­ ی نو که از طرف ریاست جدید به مجموعه تزریق می شود با یک جهش رو به جلو مواجه باشیم. حرکتی که باعث ارتقاء اهداف ابن­ سینا، روحیه و انگیزه کارمندان و متخصصان در جهت خدمت­ رسانی به بیماران شود.

  وی همچنین با تقدیر از زحمات چندین ساله­ ی دکتر آخوندی گفت: همه ما خود را مدیون جناب آقای دکتر آخوندی می ­دانیم و از زحمات بی­ دریغ ایشان در مجموعه ­ی ابن­ سینا آگاه هستیم ولی از سوی دیگر تابع سیستم و تغییرات مدیریتی هستیم و در جهت اعتلای ابن­ سینا، در کنار ریاست جدید با تمام توان خود، به فعالیت خواهیم پرداخت.